Eco

Windows and Doors

Telefon:
+9 0212 227 7911

HAKKIMIZDA

HAYAT CAM

1996 yılında kurulan Hayat Cam, yurt içi ve yurt dışı mimari projelerde uygulanmak üzere alüminyum, cam ve PVC sektöründe üretim yapmaktadır. Alanında uzman çalışanları ve son teknoloji üretim araçlarıyla firmamız, tam 19 yıldır müşterilerine en kaliteli hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Türkiye ve dünya trendlerine göre tasarlanıp üretilen kepenkler, PVC doğrama, cam ve alüminyum ürünlerle uluslararası kalite standartlarında hizmet veren Hayat Cam, kalite ve estetiği birleştirerek verdiği ürün hizmetine, müşteri memnuniyetini tamamen sağlamak amacıyla, satış sonrası hizmeti de ekleyerek yurt içi ve yurt dışı pazarında saygın bir yer edinmiştir. Kalite kadar ürün görselliğine de önem veren Hayat Cam, ürettiği yüksek kaliteli ürünlerle deneyimli mimarlarının estetik anlayışını birleştirerek cama hayat katıyor.

VİZYONUMUZ

CAMA HAYAT VERİYORUZ

Estetik ve kaliteyi birleştirdiğimiz hizmetlerimizle, müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmak ve sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

HAYAT CAM EKİBİ OLARAK

Sadece Türkiye’deki değil, tüm dünyadaki yenilikleri yakından takip eden uzman kadromuzla, tasarım çalışmalarını ülkelerin kültür ve taleplerine uygun şekilde yenileyerek uluslararası kalite standartlarında hizmet vermek.


EKİBİMİZ

Zeki Kahraman KÖSE

Şirket Kurucusu/Sahibi

Kamile ZENGİN

Finans Sorumlusu

Güneş ZENGİN

Muhasebe Sorumlusu

 

Belemir AKSAK

İç Mimar

Duygu GÜZEL

Proje Sorumlusu

Ulaş KÖSE

Müşteri Temsilcisi